درباره گروه حقوقی

به نام خداوند یکتا

عباس قاسمی خویی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره

عباس قاسمی خویی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره

مدیر مسوول فصلنامه تخصصی حقوقی: نجوای عدالت

دارای تحصیلات حقوق، کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

دارای ۳۰ سال کارمند اداری و ۷ سال سابقه اشتغال در دایره حقوقی  یکی از ادارات دولتی

دارای کارت خبرنگاری حرفه ای مطبوعاتی از وزارت ارشاد

بیش از ۱۷ سال سابقه فعالیت در مطبوعات و عضو صندوق هنر وزارت ارشاد

موسسه حقوقی حقیقت خواه دادآفرین در یک نگاه:

 • مؤسسه حقوقی حقیقت خواه دادآفرین در سال ۱۳۹۳ با موضوع : «انجام امور مشاوره حقوقی و وکالت از طریق وکلای دارای پروانه وکالت معتبر» و با مشارکت و همفکری گروهی از حقوقدانان و وکلای مجرب دادگستری در تهران نزد اداره ثبت شرکتها شماره ۳۴۶۳۲ به ثبت رسمی رسیده و فعالیت خود را با گستره کشوری به آدرس میدان انقلاب – خیابان انقلاب نبش خیابان ۱۲ فروردین آغاز کرده است.

 • وصول مطالبات معوق بانکها، مؤسسات مالی-اعتباری و انواع شرکتها، اعم از دولتی و غیردولتی

 • وکالت در دعاوی اعم از حقوقی و کیفری برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی شهروندان ایرانی خارج از کشور، در تمامی زمینه ها توسط وکلای مجرب دادگستری با تخصصهای مربوط، ازجمله: امور خانواده، دعاوی ملکی، اسناد تجاری (چک و سفته)، دعاوی پیمانکاری، معاملات تجاری و ..

 • ارائه مشاوره و انواع خدمات حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی، از جمله: تنظیم قراردادها (اعم از تجاری، مدنی، پیمانکاری و مشارکت) توسط وکلای پایه یک دادگستری

 • وکالت در دعاوی اعم از حقوقی و کیفری برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، در تمامی زمینه ها توسط وکلای مجرب دادگستری با تخصصهای مربوط، ازجمله: امور خانواده، دعاوی ملکی، اسناد تجاری (چک و سفته)، دعاوی پیمانکاری، معاملات تجاری و ..

 • وکالت در امور مدنی توسط کارشناسان خبره در رشته های مختلف جهت انجام خدمات وکالتی در امور بیمه، مالیات، امور بانکی، مراجع حل اختلاف کارگر و کارفرما، شهرداری، امور ثبتی (اعم از ثبت املاک و ثبت شرکتها) و …

  هر شهر هر دادگاه هر زمان 

  موسسه حقوقی حقیقت خواه دادآفرین

  تلفن: ۶۶۹۵۰۴۳۱ – ۰۹۱۹۵۰۳۴۳۸۸